Найскладніше в Україні: Зеленський розповів про ситуацію в Бахмуті

photo_5278411264168674437_x

Нині ситуація у Бахмуті Донецької області є найскладнішою в Україні. Президент держави Володимир Зеленський розповів, що там зараз відбувається.

Про це він заявив у Польщі, відповідаючи на питання журналістів під час спільної пресконференції із польським колегою Анджеєм Дудою, цитує Укрінформ 5 квітня.

Тема стосувалась чуток про те, чи є ймовірним вивід військ ЗСУ на тлі заяв про просування російських військ у Бахмуті.

Натомість Зеленський зазначив, що у місті ситуація є диинамічною: воїни ЗСУ то змушені відходити, то відкидають ворога в окремих районах міста, так само артилерійської підтримки для ЗСУ часом достатньо, а часом відчувається її дефіцит. Зараз ворог не контролює Бахмут, запевнив президент.

Додав, що для нього, як і для командувача Сухопутних військ Олександра Сирського головною метою залишається «зберегти особовий склад і не втратити наших військових».

«Безумовно, якщо буде момент ще гарячіших подій і небезпека, що ми можемо втратити особовий склад через оточення — безумовно, будуть відповідні правильні рішення генерала на місці. Але чим швидше доїжджає західна амуніція, тим швидше ми будемо виборювати ситуацію не тільки в Бахмуті, але й в цілому на території нашої держави», — заявив Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: