На львівській вулиці висадять понад сотню нових дерев

3427057081543875042517836333070501600316253n-b26ddc23
Фото: ЛКП "Львівавтодор"

У межах реконструкції вулиці Степана Бандери у Львові висадять 108 дерев. Це більш, ніж повалив буревій торік і зрізали через ремонти.

Про це розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Додали, що за озеленення візьметься підрядна організація «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Посадять дерева різних видів: грушу Каллері, платан кленолистий, граб звичайний «Лукас», клен норвезький «Сансет», а також кущі.

«Ще у вівторок, 18 квітня, підрядна організація почала копати лунки по всій протяжності вул. Бандери, а 21 квітня розпочали садити у них дерева. Роботи продовжили і в суботу. До речі, під час посадки дерев до працівників долучалися мешканці вулиці Бандери, які хотіли допомогти, деякі – геть юні», — звітують у ЛКП.

Ремонт вулиці Бандери у Львові

Нагадаємо, нині на початку вул. Степана Бандери, біля Органного залу, триває ремонт аварійної підпірної стінки з облаштуванням громадського простору, а на розі з вул. Чупринки — облаштування транспортного хабу.

Проєктно-кошторисна документація на реконструкцію вул. С. Бандери була розроблена позаторік проєктною організацією ТзОВ «ТрамДорПроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проєктом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, – велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Вартість реконструкції складає понад 209 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: