У МОЗ розповіли, скільки українців померли внаслідок пандемії COVID-19

Untitled
Фото: МОЗ

Від початку пандемії в Україні було виявлено понад 5,5 млн випадків захворювання, зокрема, майже 416 тисяч – серед дітей. Внаслідок хвороби померло 112 268 людей (із них 89 – діти, 1256 – медичні працівники)

Про це йдеться у заяві Всесвітньої організації охорони здоров'я за підсумками засідання Комітету з надзвичайних ситуацій, пише МОЗ.

"COVID-19 більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я міжнародного значення" - йдеться у повідомленні.

Втім, це не означає, що COVID-19 перестав бути загрозою, це лише свідчення того, що вакцинація населення у світі дала свої результати і завдяки цьому вдалося знизити кількість госпіталізацій та смертності внаслідок хвороби.

Водночас Комітет оголосив про публікацію Стратегічного плану готовності та реагування на COVID-19 на 2023-2025 роки, який покликаний спрямовувати країни у переході до довгострокового лікування COVID-19. У ході цього переходу державам-учасницям рекомендується продовжувати наслідувати випущені Тимчасові рекомендації.

Від початку пандемії в Україні було виявлено понад 5,5 млн випадків захворювання (із них майже 416 тис. – серед дітей). Внаслідок хвороби померло 112 268 людей (із них 89 – діти, 1256 – медичні працівники).

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров'я у п'ятницю, 5 травня, скасувала статус пандемії коронавірусу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: