Helsi покращила контроль для пацієнтів їхніх медичних записів у застосункові

Прийом в рамках вакцинації
ілюстративне фото

Тепер у застосунку Helsi для пацієнтів кожен одразу отримує сповіщення про  заплановані та завершені прийоми у лікаря. Це нова функція для користувачів,  яка допоможе своєчасно отримувати інформацію про прийоми та ще ретельніше  контролювати, що відбувається з медичною карткою пацієнтів та їх дітей.  

Про це розповіли у пресслужбі електронної системи.

Наразі на ринку України 35 медичних інформаційних систем, які дають  можливість лікарям вносити записи про пацієнтів в електронну систему охорони  здоров'я. Helsi додатково надає зручний кабінет пацієнта з доступом для  користувачів до їх медичних даних. У застосунку провайдера українці бачать, що відбувається з їхніми даними та можуть на них впливати. Тепер Helsi запускає  push-повідомлення – пацієнту не потрібно слідкувати за історією своїх прийомів,  він одразу отримує інформування про створені записи. 

Оновлення передбачають 4 автоматичних push-повідомлення у додатку: про запланований прийом медпрацівником для пацієнта або його дитини, про  завершений прийом медпрацівником для пацієнта або його дитини. Також у  застосунку з’явилася можливість поскаржитися на прийом. 

Батьки зможуть оперативно відслідкувати не лише власні прийоми, але й  прийоми своїх дітей. Для цього попередньо треба зареєструвати свою дитину  через функціонал «Пов’язані особи» у додатку. 

Для отримання push-повідомлень потрібно перевірити налаштування у  смартфоні та дозволити застосунку надсилати сповіщення. У застосунку  додаткові налаштування не потрібні. Треба лише дати згоду на надсилання push повідомлень під час першого входу у застосунок.  

Функція «Поскаржитися на прийом» 

Вважаючи прийом помилковим, пацієнт обирає функцію «поскаржитися». Далі – автоматично переходить до служби підтримки Helsi. Користувач залишає  звернення, а Helsi контактує з медзакладом. Пацієнту приходить сповіщення про  результат скарги. Якщо лікар дійсно вніс прийом помилково – прийом позначать  таким, що не відбувся. 

Як відрізнити коректний прийом від помилкового 

Команда Helsi проаналізувала запити від користувачів зі скаргами на помилкові  прийоми. Виявилося, що більшість із них внесені лікарями внаслідок вакцинації,  виписаного направлення чи рецепта.

Перевірити, чи створений прийом в рамках вакцинації, можна самостійно.  Потрібно перейти у прийом та переглянути причину звернення. Якщо причина  звернення – це «Імунізація/профілактичне лікування» – то прийом створений  лікарем під час вакцинації пацієнта. У вакцинальній бригаді брали участь лікарі  різних спеціалізацій, від ЛОРа до невропатолога, тому і прийом «відвідування  ЛОРа» може стосуватися саме щеплення. Роз’яснювальне відео за лінком 

Якщо ж пацієнт перевірив прийом і впевнений у помилці – поскаржитися можна  у додатку, або звернутися напряму до медичного закладу. Він самостійно  сконтактує з лікарем та відповість пацієнту. 

«Додатковий функціонал прискорить контроль пацієнтами власних прийомів, каже Євген Донець, СЕО Helsi. Запланувавши прийом, отримавши  направлення до вузькопрофільного спеціаліста чи чергову бустерну дозу,  пацієнту прийде сповіщення із чітким повідомленням про запис, щойно  внесений лікарем». 

Довідка 

Helsi - це частина електронної системи охорони здоровʼя, до якої входять центральна база даних  та електронні медичні інформаційні системи, між якими забезпечено автоматизований обмін  інформацією, даними та документами через відкритий програмний інтерфейс (АРI). Для  підключення до центральної бази даних електронна медична інформаційна система повинна  відповідати технічним вимогам, які визначаються адміністратором (ДП “Електронне здоровʼя”) та  затверджуються НСЗУ. Для встановлення відповідності електронної медичної інформаційної  системи технічним вимогам адміністратором проводиться тестування. Вже підключені медичні  інформаційні системи також періодично його проходять. 

Helsi.me — це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних.  Сервіс дозволяє пацієнтам швидко і зручно записуватись на прийом до лікаря, діагностику,  аналізи, вакцинацію і замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі  Міністерства охорони здоров’я і впорядкувати роботу клінік. Користувачами мобільного  додатку Helsi являються вже понад 4,6 млн людей, кількість бронювань консультацій на місяць  – 10 млн, кількість онлайн консультацій – 3 млн на місяць. Системою користуються понад  1300 установ охорони здоров’я і 42 000 лікарів по всій Україні. Додаткова інформація:  [email protected], https://helsi.me/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: