У Мелітополі росіяни облаштували дитячий санаторій під військовий шпиталь, — Генштаб

Армія рф в населеному пункті Мелітополь Запорізької області облаштували дитячий санаторій під військовий шпиталь. Окупанти розміщують там своїх поранених військових.
Про це повідомили у вечірньому зведенні Генштабу Збройних Сил України.
За словами Генштабу, там зараз перебувають понад 200 окупантів з пораненнями різного ступеню важкості.
Крім того, у зведенні підкреслили, що росіяни нехтують законами міжнародного гуманітарного права, оскільки на території Мелітопольського Олександро-Невського собору розмістили базу своєї армії разом з військовою технікою.
Яка ситуація на фронті на Запорожжі
Як повідомили у Генштабі, на Запорізькому напрямку армія рф продовжує вести оборонні дії. Завдав авіаційних ударів в районах Роботине Запорізької області.
Окупанти здійснили обстріли населених пунктів Малинівка, Гуляйполе, Залізничне, Гуляйпільське, Білогір’я, Мала Токмачка та Новоандріївка Запорізької області.
Читайте також «Затишшя лише тимчасове», — ЗСУ про ситуацію в Бахмуті