На Львівщині обрали найкращого спортсмена

vitaliyvergeles-1
Віталій Вергелес. Фото: Гал-інфо

Найкращим спортсменом Львівської області став Віталій Вергелес — володар срібної та бронзової медалей на змаганнях другого етапу Кубка світу з веслування на байдарках та каное.

Про це заявили на розширеному спільному засіданні Асоціації олімпійців України, яке відбулось у Львові 7 квітня, передає ІА Дивись.info.

Відзначили також тренерів спортсмена. Це заслужений тренер України, майстер спорту Роман Гуц, учасник двох олімпіад, та Андрій Маслюк, віцепрезидент Федерації каное України та Заслужений тренер.

Нагадаємо, 27 травня українська четвірка каноїстів здобула бронзові медалі у змаганнях на дистанції 500 м. Бронзовими призерами стали львів’янин Віталій Вергелес та ще троє українських каноїстів: Володимир Савчин, Тарас Кузик та Андрій Рибачок.

Хто такий Віталій Вергелес?

33-річний львів'янин Віталій Вергелес є чемпіоном світу 2021 року у дистанції на 500 м в каное-четвірці, срібним призером Чемпіонату світу-2015 у дистанції на 1000 м.

Він є вихованцем Львівської школи вищої спортивної майстерності. Тренується у Романа Бундза та Андрія Маслюка.