Американські аналітики розповіли про успіхи українського контрнаступу

Untitled
Фото: Генштаб ЗСУ

Сили оборони продовжують просування під Бахмутом, а також мають певні успіхи в Донецькій та Запорізькій областях

Про це повідомляють фахівці Інституту вивчення війни (ISW), пише Українська правда.

У звіті зазначається, що українські війська продовжували контрнаступальні операції щонайменше на чотирьох ділянках фронту 9 червня.

Міністерство оборони росії заявило, що російські війська відбили обмежені та локалізовані наземні атаки українських військ у районі Кремінної.

У той же час українські офіційні особи заявили, що українські війська просунулися на 1,2 кілометра в ході продовження наступальних операцій під Бахмутом 8 червня.

Крім того, Сили оборони продовжили обмежені контрнаступальні операції на заході Донецької області поблизу кордону Донецької та Запорізької областей 9 червня і досягли тактичних успіхів у цьому районі.

Українські сили також продовжили наземні атаки на заході Запорізької області в ніч з 8 на 9 червня і вдень 9 червня, і російське джерело припустило, що українські сили досягли певних успіхів під час цих атак.

Аналітики вказують, що українські офіційні особи прямо визнали, що українські війська очікують втрат техніки під час контрнаступальних операцій.

На думку експертів, структура російського командування, що відповідає за війну в південних регіонах України, є нечіткою і, ймовірно, дублює одна одну.

Проаналізувавши заяви російських військових і їхні дії, аналітики прийшли до висновку: командні відносини між цими чотирма військовими керівниками рф – Романчуком, Теплінським, Кузовлєвим і герасимовим, –  яких називають головними відповідальними за російські війська в цьому регіоні, залишаються незрозумілими.

Білий дім повідомив 9 червня, що Іран допомагає росії побудувати завод з виробництва безпілотників у Татарстані, росія, підкреслюючи зростаючу військову співпрацю між Тегераном і москвою, незважаючи на західні санкції.

Аналітики зауважують, що начальник російського Генерального штабу генерал армії валерій герасимов 9 червня обговорив посилення російсько-китайського військового співробітництва з начальником об'єднаного відділу штабу Центральної військової комісії Китаю Лю Чженлі.

Нагадаємо, як раніше заявив речник Східного угруповання військ, ЗСУ почали штурм у районі Бахмута.

А США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: