В центрі НЕЗЛАМНІ у Львові пролікували понад 13 тисяч поранених українців

rcayman43cc0002f8-5e9e33e9
Фото: ЛМР

Максимально якісна і сучасна реабілітація українців в Україні. Саме у Львові, в Національному центрі НЕЗЛАМНІ на базі Першого медоб’єднання, вже пролікували понад 13 тисяч поранених. Це військові і цивільні, дорослі та діти

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«НЕЗЛАМНІ – це екосистема людяності, якою захоплюється світ. Торік у цей день, 10 червня, ми збирали друзів і партнерів, аби розповісти про плани. Цей рік був неймовірно важкий, але надзвичайно продуктивний. Ми допомогли 13 тисячам поранених українців. Щодня ми вчилися і розвивалися, аби ставати кращими. Дякуємо усім нашим друзям і партнерам, усім, хто підтримує і допомагає нам розвиватися. Дякуємо нашим пацієнтам, які довіряють найцінніше – своє здоров'я і життя. Дякуємо нашій команді і кожному, хто щодня працює, розділяючи мрію – рятувати, протезувати і реабілітувати українців в Україні», - наголошують у центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ.

У центрі НЕЗЛАМНІ розпочали робити низку надзвичайно складних реконструктивних операцій обличчя та кінцівок, а також пересаджувати пацієнтам з опіками шкіру від посмертних донорів. Також почали вживлювати протези у кістки. Тут запустили напрямок протезування і зробили його частиною роботи Першого медобʼєднання. Відкрили спершу маленьку майстерню, а потім – велику, і зараз встановлюють як звичайні протези, так і біонічні, і мріють про протезний завод.

«Фізична реабілітація – наш пріоритет. З перших днів в реанімації наші спеціалісти уже працюють з людьми. Щодня розвиваємо і удосконалюємо наші вміння, купуємо обладнання, вчимо фахівців, боремося за кожен відновлений рух і звук пацієнта.

Психологічна реабілітація – ще один наш пріоритет. Фахівці відділення психіатрії та Центру ментального здоров'я працюють спільно, аби допомогти кожному, хто постраждав від війни. Серед наших пацієнтів – ті, хто повернулися з полону. Серед наших вчителів – найкращі спеціалісти США, Франції, Великої Британії та Ізраїлю», - розповідають у центрі НЕЗЛАМНІ.

А вже у квітні цього року тут відкрили новий корпус Національного реабілітаційного центру, провівши Міжнародний форум з реабілітації. Зараз же, аби дітки змогли отримати найкраще лікування і відновлення у рідній країні, оголосили збір 35 млн грн на Центр реабілітації UNBROKEN KIDS: він запрацює на базі дитячої лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання.

Фото: ЛМР

Довідка

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Також у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних.

11 квітня тут запрацював сучасний корпус реабілітації. Це 7 поверхів із  найсучаснішим обладнанням для відновлення. Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців. А упродовж 11-13 квітня в цьому корпусі тривав Міжнародний форум реабілітації: фахівці з усього світу – медики, експерти, представники міжнародних інституцій, фондів, європейських країн працюють разом, щоб обговорити, проаналізувати та розробити шляхи якісної реабілітації людей, що  постраждали внаслідок воєнних дій в Україні. Захід відвідали понад 800 учасників.

Читайте також: Львівські лікарі відновили руку військовому: він вже повернувся на фронт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: