У Жовкві на вихідних приймають велозмагання: тимчасово перекриють трасу

Цими вихідними у Жовкві відбудуться національні велоперегони «Tour de Lviv region. Junior Edition». Тому на одній із доріг тимчасово обмежать рух транспорту.
Про це попереджають в управлінні молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.
У суботу, 1 липня, спортсмени позмагаються в індивідуальній гонці на час трасою Жовква — Зіболки. З 12:00 до 16:00 тут обмежать рух.
У неділю, 2 липня, з 10:00 спортсмени змагатимуться у групових гонках. Стартуватимуть та фінішуватимуть спортсмени у центрі міста, на площі Вічевій. На дорогах міста можливі ситуативні обмеження руху. На дистанції спортсменів супроводжуватимуть поліцейські та медики.
Опісля змагань, о 16:00, на учасників та вболівальників чекає яскрава церемонія нагородження за участі гурту ДикоBrass, Остапа Дрівко та Ivan NAVI.
Нагадуємо, у неділю, 25 червня, вшосте відбувся благодійний велопробіг під назвою «Кручу педалі, щоб вони жили» у Львові. Мета цьогорічного — збір грошей на реконструкцію та облаштування зони прийому важких пацієнтів в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові. Під час акції зібрали мільйон гривень.