Львівські дзюдоїсти вибороли нагороди на Кубку Європи

сапмриотльдбльоир

На вихідних у Словенії відбувся Кубок Європи серед юніорів. Двоє представники із Львівщини вибороли на змаганнях нагороди.

Про це повідомляє Львівська ОВА.

Зокрема, у перший змагальний день 20-річна Ольга Цімко здобула бронзову медаль. Також бронзову нагороду завоював львів’янин Микола Грибик. Він змагався у категорії понад 100 кг.

Обидвоє спортсменів опановують дзюдо у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Наступним стартом для українських юніорів стане Кубок Європи в Угорщині, який відбудеться 8-9 липня.

Нагадаємо, представники Львівщини на Європейський іграх-2023 вибороли для України золоті медалі. Відбувся фінал у стрільбі на 25 метрів з пістолета серед змішаних команд. У боротьбі за «золото» зустрілись представники України та Чехії.