На грі «Джура-2023» представники з Львівщини здобули дві нагороди

0685346c-1766-490e-b26c-69205951ef15
Фото: ЛОВА

У неділю, 23 липня, у Львові, на Свято Юрському пагорбі відбулося урочисте закриття ІІІ Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»). Під час конкурсів рої з Львівщини змогли здобути дві нагороди.

Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації (ЛОВА).

Там розповіли, що загалом третій етап гри тривав 13 до 23 липня на туристичній базі «Карпати» Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

Зокрема представники з Львівщини отримали нагороди: за подолання смуги перешкод – рій із Львівщини «Світла варта», за конкурс «Таборування» – рій із Львівщини «Тустань» (3 місце).

Крім того, в  інших конкурсах були відзначені: за найкраще метання гранати отримав рій із Хмельниччини «Нащадки козацької слави», за гру-вікторину «Відун» – рій із Донеччини «Молоді козаки», за конкурс стрільби з пневматичної зброї – рій із Харківщини «Вогняні вовки», за подолання смуги перешкод – рій із Львівщини «Світла варта», рій з Києва «Крилаті воїни» (1 місце).

Фото: ЛОВА

У Центрі повідомили, що команди брали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, вишколах, облаштуванні біваків, мали тренінг з тактичної медицини, перетягування линви, конкурс зі стрільби з пневматичної гвинтівки, метання гранати, майстер-клас «Рятівник», змагались у туристичній смузі перешкод.

Також джури здійснили похід на гору «Маківка», відвідали музей та фортецю «Тустань». Окрім того, відбулася інтелектуальна гра-вікторина «Відун» та конкурс «Таборування».

Усього в грі змагалися 26 роїв (переможці обласних етапів) з майже усіх областей України. Діти готуються до змагань впродовж року, проходять спочатку районний (міський), опісля – обласний етапи. Загалом Львівщина прийняла понад 200 учасників.

Фото: ЛОВА

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що львівські учні здобули відзнаку в європейському конкурсі з молодіжного підприємництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: