Львів’янка виборола «срібло» юніорського чемпіонату Європи з боксу

6

30 липня в румунському місті Плоєшті завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів і юніорок. Це друга медаль на цьому турнірі для представників Львівщини.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

На ринг вийшла представниця Львівщини, 15-річна Кіра Макогоненко (до 46 кг). Ця «Рожева Пантера» у матчі за «золото» зустрілася з англійкою Рубі Катбертсон. Представниця Львівщини програла за рішенням суддів і стала срібною призеркою чемпіонату Європи.

До речі, це друга медаль для Львівщини на цьому турнірі. Раніше Владислав Железнок здобув «бронзу» у категорії до 57 кг. Також участь у юніорському чемпіонаті Європи взяла Діана Дудин (до 50 кг), яка посіла 5-те місце.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу з фехтування, що відбувається в Мілані, українська шаблістка Ольга Харлан перемогла росіянку та відмовилася тиснути їй руку після двобою. Однак українку дискваліфікували за відсутність «прояву поваги» до росіянки.