Львівський веслувальник виборов бронзу на чемпіонаті Європи

53

21-річний львівський веслувальник Володимир Савчин став бронзовим призером Чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді.

Про це повідомляє в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Спортсмен виборов нагороду разом з Тарасом Кузиком з Полтавщини. Український екіпаж каное-двійки фінішував третім на олімпійській дистанції 500 м. Веслування Володимир опановує у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі "Веслярик" та Львівській обласній організації ФСТ "Колос". Спортсмена тренують Михайло Поцюрко та Володимир Дець.

Зазначимо, за медаль змагань європейського рівня на спортсмена чекає премія від управління молоді та спорту Львівської ОВА у розмірі 24 тисячі гривень. Також грошову винагороду отримують тренерів.

Нагадаємо, 30 липня в румунському місті Плоєшті завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів і юніорок. Це друга медаль на цьому турнірі для представників Львівщини.