У Львові чеські хірурги вперше оперуватимуть пацієнтів, які постраждали від війни

365121864_611134187823668_1556324194607987489_n
Фото: Перше медичне об'єднання

Протягом тижня у Львові Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ чеські спеціалісти з реконструктивної та пластичної хірургії оперуватимуть пацієнтів, які постраждали від війни.

Про це повідомили в Першому медичному об'єднанні Львова.

Там розповіли, що це перший візит чеських лікарів в Україну в межах програми Medevac. Їх візит є спеціальною урядовою гуманітарною місією Міністерства внутрішніх справ Чехії. Зокрема до Львова за цієї програмою прибули спеціалісти з Університетської лікарні Брно: троє хірургів та анестезіолог.

За інформацією Першого медичного об'єднання, протягом перших чотирьох днів візиту чеські лікарі вже проконсультували понад 30 пацієнтів Центру НЕЗЛАМНІ та разом з українськими колегами виконали 5 оперативних втручань.

В медичному закладі підкреслили, що долучаються іноземні фахівці лише до лікування складних випадків воєнної травми та її наслідків: важкі опіки, рубцеві зміни, кісткові та тканинні дефекти. У межах місії чеські та українські лікарі обмінюються досвідом у проведенні складних реконструктивних та пластичних операцій і працюють над впровадженням нових методик лікування пацієнтів, які зазнали мінно-вибухових травм. Місія чеських спеціалістів загалом триватиме тиждень. Вони планують прооперувати ще 10 пацієнтів Центру.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Львові в центрі НЕЗЛАМНІ пацієнти спробували новий вид реабілітації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: