У Львові вдруге відбулась церемонія нагородження «СМІЛИВІ»

f29b9e0caca24e52a98e9262f43c421c-8fbae5f3
Фото: ЛМР

З нагоди Міжнародного дня молоді у Львові відбулась вже друга церемонія нагородження молоді «СМІЛИВІ». Мета цієї церемонії – подяка молоді, яка незважаючи ні на що змінює країну та себе на краще. Ініціатори премії – управління молодіжної політики Львівської міської ради та мережа молодіжних просторів ТВОРИ

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Цьогоріч нагородили 15 учасників: 10 молодих людей та 5 команд, які щодня демонструють свою рішучість змінювати країну та місто Львів.

«Молодь –це енергія, це драйв, це ідеї, розвиток, це майбутнє. Молодь – це рушій до змін. І добре, що у нас саме така молодь. Вона смілива і наполеглива. Вона будує наше завтра, - сказав Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Нагородження проходило у кілька етапів: 21 липня розпочалась реєстрація кандидатів. Відтак кожен міг  подати як себе, так і своїх друзів чи знайомих, які, на його думку, роблять вагомий внесок у розвиток суспільства Далі журі розглядало кожну заявку та виставляло свої бали. Важливою умовою було відповідати віковій категорії від 14 до 35 років. 

Переможцями стали:

Ростивлав Радиш - активний волонтер та громадський діяч. Номінація: «Волонтерське серце міста».

Сашко Боїм - молодий підприємець в сфері подій та ресторанної індустрії у Львові. Номінація: «Гастрономічне волонтерство».

Микола Лехновський - засновник першої молодіжної лабораторії, що супортить всій молоді створювати та розвивати власні стартапи в сфері науки. Номінація: «Мрії, що здійснюються».

Анна Іванічева - засновниця і голова ГО "Майстерня Мрій", що допомагає людям із ментальними порушеннями. Номінація: «Мрії, що здійснюються»

Олена Вузька: діяльність: Керівниця проекту "Мій телефонний друг". Номінація: «Моя подруга-волонтерка».

Павло Медина - засновник та керівник молодіжного центру "Нові крила", керівник "Першого молодіжного телеканалу". Номінація: «Молодіжний титан».

Дмитро Жлутенко - творець благодійного фонду "Лапа Дзиги". Номінація: «Наймиліша благодійна ініціатива».

Ксенія Балук - пластунка, що вже понад 10 років розвиває пласт і волонтерить. Номінація: «СКОБ 2023».

Дарія Хорошко - творець спортивного простору "Мафка", який займається спортивною реабілітацією жінок-біженців. Номінація: «Швидше. Вище. Сильніше. Разом».

Кирило Невдоха - керівник низки волонтерських та благодійних проектів всеукраїнського масштабу. Номінація: «Громадський вдосконалювач».

Медичний батальйон "Госпітальєри" - добровольча організація парамедиків. Була заснована Яною Зінкевич у 2014 році на початку російсько-української війни. За цей час було здійснено більше 12 000 евакуацій поранених з зони бойових дій. Номінація: «Заради кожного життя».

Команда простору міського садівництва та городництва "Розсадник"  - публічний простір популяризації міського садівництва та городництва, який з 2021 року розбудовується у парку «Залізна вода» силами громадських організацій «Плато» та «Екотерра», небайдужих мешканців, міжнародних інституцій, свідомого бізнесу. Номінація: «Екоінноватор»

Адміни першої приватної мемарні  - роблять добрі справи без державних нагород чи визнання. Щодня допомагають десяткам, сотням, тисячам військових і їх рідним, закриваючи мільйонні збори. Також тримають інформаційний фронт, їхня інформаційна кампанія завжди чітка і логічна. Співучасники Першого приватного вертепу, який відвідував бійців на фронті. Автори програми «Циркулярка». Номінація: «Добрі справи не мають обличчя»

Волонтерський центр "Ideya" - Волонтерський центр "Ideya". Номінація: «В об’єднанні сила».

Радіо Сковорода  - Перше україномовне мандрівне онлайн-радіо. Номінація: «У різних місцях - почуті усюди».

Читайте також про головні події за добу на Львівщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: