У центрі Львова урочисто відкрили площу Ангелів

7
фото: Роман Балук

У центрі Львова урочисто відкрили площу Ангелів. Нова назва громадського простору, що перед Гарнізонним храмом, уособлює і небесне воїнство, і українських героїв – всіх, хто є захисниками добра.

Про це повідомила міська рада.

На відкриття прийшли військові, родини загиблих захисників, єпископ УГКЦ Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму  свв. апп. Петра і Павла о.Тарас Михальчук, керівник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал Павло Ткачук, депутати, громадськість. Владика Степан Сус, єпископ УГКЦ,  каже, що площа Ангелів стане місцем, де кожен може відчувати присутність дорогих людей, яких, навіть попри смерть, не перестає любити.

«Дуже важливо, що ми дочекалися цієї історичної події, коли ця площа має правильну назву. Дякую за це рішення, бо перейменувати те, до чого люди звикли, – є нелегко. Площа стане місцем, де ми справді будемо почувати себе у безпеці, будемо відчувати присутність тих, кого ми не перестаємо любити, навіть попри те, що смерть нас розлучила. Ангели будуть нам постійно нагадувати, що хтось, кого ми сильно любимо, на кого надіємося і чиї підтримку та захист відчуваємо, завжди поруч. Це наші рідні, друзі, знайомі, наші воїни, яких ми проводжаємо, і які повертаються ангелами в наше життя, в наші будні, в наші труднощі – тоді, коли ми потребуємо, аби нас взяли за руку і провадили», – сказав владика Степан Сус.

Опісля урочистої частини усі охочі на двох великих стягах писали слова вдячності та побажання нашим захисникам.

Нагадаємо, це вже 54 вулиця/площа, яка деколонізована у Львові за останні рік. Раніше вона називалася площа Стефана Яворського.

Читайте також: Екскурсійний маршрут дерусифікованими вулицями запустили у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: