У Львові американські лікарі навчають українських надавати допомогу пацієнтам у критичних станах

У Львові американські медики розпочали свій перший навчально-практичний курс навчання українських лікарів щодо нових підходів до ведення та лікування критичних пацієнтів, а також їхньої ранньої реабілітації в умовах інтенсивної терапії. Зокрема його проводить американське Товариство критичної медицини SCCM.
Про це повідомили у Львівській міській раді.
Там розповіли, що таке навчання спрямоване на експертну підготовку спеціалістів багатопрофільних лікарень та бойових медиків для надання невідкладної допомоги цивільним та військовим, що постраждали від війни.
Організатори навчань підкреслили, що близько половини учасників – це медики, які вже працювали на лініях евакуацій із гарячих точок та в зонах активних бойових дій.
Зокрема генеральний директор Першого медоб’єднання Львова Олег Самчук зазначила, що курси проводять одна з найпотужніших у світі команд інструкторів, що займається критичними станами та були в таких гарячих точках як: Ірак, Іран, Сирія, Афганістан.

За інформацією пресслужби, в межах курсу американські інструктори, навчатимуть таким напрямкам, як-от: експрес-діагностики та невідкладної медичної допомоги пацієнтам із осколковими та опіковими пораненнями, кровотечами, гострими порушеннями функцій життєво важливих органів та політравмами.

Крім того, програмою навчання передбачено також практична частина, де слухачі зможуть відпрацювати свої навички. Загалом 400 українських медиків планують залучити до навчання.
Організатори курсу є Перше медоб’єднання Львова, Українська Асоціація Анестезіології та Інтенсивної Терапії та Society of Critical Care Medicine (SCCM).
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні запустили сервіс, який спрощує отримання медичних довідок напередодні навчального року.