Наскільки Львів готовий до нового опалювального сезону, — мерія

concept of home heating
Фото: depositphotos.com

Об'єкти теплопостачання Львова готові на 90% до нового опалювального сезону.

Про це повідомили у міському комунальному підприємстві «Львівтеплоенерго» у п'ятницю, 8 вересня.

Там кажуть, що:

  • котельні готові на 100%,
  • центрально-теплові пункти — на 92%,
  • індивідуальні теплові пункти — на 89%,
  • теплові мережі — на 80%.

Комунальники зазначили, що впродовж літа замінили понад 6 кілометрів магістральних та внутрішньо-квартальних трубопроводів, капітально відремонтували 4 котли, промито хімічним способом 63 секції теплообмінників, замінено 24 насосних агрегати, та проведено теплову ізоляцію трубопроводів, протяжністю 1500 м.

Так, замінили магістральну теплову мережу на вулиці Стрийській-Науковій, а також замінили мережі до центральних опалювальних пунктів на вулицях: Володимира Великого, Медової Печери.

Відремонтували й магістральну теплову мережу на вул. Вернадського та змонтовано нову теплову мережу від котельні на вул. Князя Романа до вул. Галицької. Масштабні роботи проводилися на ТЕЦ-1, зокрема, капітальний ремонт парового котла.

У «Львівтеплоенерго» говорять, що на двох вулицях змонтували теплові насоси у разі критичних ситуацій. Невдовзі такі ж з'являться у ще двох котельнях.

«Усі ключові котельні і ЦТП забезпечені альтернативними джерелами живлення, і сформований запас палива для генераторів. Також ми закупили деревину для опалення», — прокоментував Орест Тимчишин, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Підготовка до опалювального сезону на Львівщині

Раніше в Львівській ОВА звітували, що в області діють 1682 котельні, а станом на початок серпня вже готові до опалювального сезону 1026.

Планують заміну десятка котлів та такої ж кількості капітальний ремонт. В межах підготовки житлового фонду проводять роботи з ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання, ремонту внутрішньобудинкових систем постачання теплової енергії  та гарячої води та промивання  внутрішньобудинкових систем постачання теплової енергії.

Відомо, що станом на 23 серпня об'єкти теплопостачання у Львові вже готові більш як на 80%.

Що буде у разі блекауту?

Загалом комплексно підготували 11 тисяч 508 житлових будинків та 1 тисячу 535 об’єктів соціальної сфери.

Стан готовності водопровідно-каналізаційного господарства області складає 63%. Запланували ремонт та заміну 45 км. водопровідних та каналізаційних мереж.

На випадок відключення електроенергії заклади охорони здоров’я і соціального захисту на 100% забезпечили генераторами, переконує глава області.

Крім того, упродовж підготовки до осінньо-зимового періоду здійснюють перевірку наявності та готовності до експлуатації резервних джерел живлення в  закладах освіти, культури, теплопостачальних та водопровідно-каналізаційних підприємствах.

Нагадуємо, торік на Львівщині опалювальний сезон завершився 13 квітня.

Головне фото: depositphotos.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: