Борис Джонсон залишив запис у Книзі почесних гостей Львова

32
Фото - Роман Кайман

У Львові з візитом перебуває щирий прихильник України, колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Сьогодні разом з міським головою Львова Андрієм Садовим він вшанував пам'ять загиблих героїв, а згодом відвідав Ратушу та залишив запис у Книзі почесних гостей Львова.

Про це інформує Львівська міська рада.

“Надзвичайно бачити жертовність людей цього прекрасного міста Львова та хоробрість і витривалість усієї України. Весь світ у боргу перед вами - і ви переможете! Слава Україні!”, - написав у Книзі почесних гостей Львова Борис Джонсон.

Під час розмови з міським головою Львова Андрієм Садовим Борис Джонсон цікавився, які настрої панують в Україні щодо війни, та висловив глибокий жаль, що українці мусять платити таку високу ціну за незалежність.

 “Ми маємо давати більше зброї, більше підтримки. Світ має активніше допомагати вам. Адже тут все очевидно, кому варто допомагати. Від нашої допомоги залежить, скільки українців загине через цю війну. Вам треба більше, і треба сьогодні, не завтра. Знаю, що ви переможете”, - сказав Борис Джонсон.

Він також поділився, що в Україні був уже багато разів. Однак переважно це був Київ та Київська область. До Львова він завітав вперше і місто йому дуже сподобалось.

Особливо увагу гостя привернув Фермерський ярмарок, який щовихідних працює на площі Ринок. Він зауважив, що це такий відгомін мирного життя і це дуже важливий елемент, який демонструє, що українці продовжують жити.

Також Борис Джонсон відвідав ЛНУ ім. І. Франка, де зустріся з молоддю та викладачами. Тут йому вручили диплом Doctor Honoris Causa (Почесний Доктор) Львівського національного університету імені Івана Франка.

Як повідомлялося, колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон сьогодні перебуває із візитом у Львові. Він разом із міським головою Львова Андрієм Садовим та представниками обласної влади вшанував новітніх Героїв – українських воїнів, що поклали своє життя у боротьбі з російським агресором.

Читайте також про головне за добу на Львівщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: