У Львові відбудеться Unlock Ukraine 2023

Львові пройде ідеатон Unlock Ukraine – колективний мозковий штурм активістів, волонтерів, урбаністів, екоактивістів, митців, філософів, соціологів та інших представників і представниць громадянського суспільства.

Мета ідеатону – спільними зусиллями вимислити Україну, у якій ми прагнемо жити, (пере)віднайти інклюзивний простір у містах, селах і громадах та започаткувати нові партнерства. Якщо ви маєте своє бачення майбутньої України або проєкт, який допоможе громаді вистояти в тяжкі часи, чи ідею, яка має втілюватися просто зараз, подайте заявку для участі в ідеатоні Unlock Ukraine.

Організатори ідеатону – Міжнародний фонд «Відродження» та «Празький Центр громадянського суспільства». 

Що таке ідеатон?

Ідеатон — це колективний мозковий штурм або співпраця, коли спеціаліст_ки з різних галузей шукають ідеї та рішення для розв’язання певних проблем на межі компетенцій та сфер діяльності.

Подія триватиме два з половиною дні. Українські та іноземні учасн_ці ділитимуться ідеями та досвідом повоєнного відновлення, збереження пам’яті й переосмислення травми, а також разом розроблятимуть нові рішення — великі й малі.

Підтримка проєктів

Наприкінці ідеатону Unlock відбудеться відкрите голосування за проєкти, створені й представлені протягом двох днів. Переможці й переможниці отримають подарунки.

У подальшому ми запросимо учасн_ць до детальнішої розробки і доопрацювання їхніх проєктів з метою подання на міні-грант від Празького центру громадянського суспільства. Крім міні-грантів, передбачена й інша форма фінансової підтримки (наприклад, надання стипендії від Центру).

До участі запрошуються:

  • представни_ці громадських ініціатив та організацій
  • незалежні громадські активіст_ки
  • артивіст_ки
  • волонтер_ки
  • мислитель_ки, філософ_ині, соціолог_ині
  • архітектор_ки та урбаніст_ки
  • екоактивіст_ки

Крім мозкового штурму та презентації проєктів в рамках події пройде й медіатон. Організатори запропонують учасн_цям створити суспільно важливий медіаконтент (відео, подкасти, цифрові ілюстрації тощо), що спонукатимуть інших до подальших роздумів і нікого не залишать байдужим до вашої справи. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: