На Львівщині молодь створює можливості для розвитку громади

image (75)
Фото: молодь Львівщини, організатори ініціативи

У рамках програми UPSHIFT від ЮНІСЕФ у Львівській області молодь створює проєкти, які наближають місто до звання молодіжної столиці Європи. Серед них є ініціативи з неформальної освіти та урбаністики.

Про це ІА Дивись.info  розповіли організатори.

Зокрема 16-річна Анна зі Львова з командою друзів створила для однолітків додаткову можливість отримувати неформальну освіту. Молодь організувала серію тренінгів та воркшопів із самопрезентації, командотворення, комунікації, маркетингу та фінансової грамотності. Учасниками проєкту стали хлопці та дівчата Львівської громади віком від 14 до 17 років, а спікерами - успішні підприємці регіону, психологи та експерти у сфері бізнесу.

Захід з урбаністики. Фото: молодь Львівщини, організатори ініціативи

«Неформальне навчання - це про актуальну освіту. Воно дає такі навички, які ти можеш використовувати вже зараз,  а також у професійному житті в майбутньому. Цей метод навчання імпонує підліткам і молоді, вони класно засвоюють матеріал, набувають навички в теоретично-практичній формі», - розповідає учасниця команди Анна.

Крім того, для молоді студенти географи з Львівського національного університету ім. І. Франка: Оксана, Вікторія, Андрій, Анна та Іван організували захід з урбаністики, у межах якого розповіли більше про цю галузь та як впливати на міські процеси. Також розглянули природоорієнтовані рішення для Львова. Разом з командою учасники заходу створили мінігород у модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Фото: молодь Львівщини, організатори ініціативи

Одна з учасниць ініціативи Оксана каже, що грядочки зробили з нуля, а згодом висадили там різні корисні рослини такі, як базилік, кріп тощо. За її словами, до них також долучилися мешканці модульного містечка на Сихові, навіть діти прибігали.

«Ми хочемо донести, що кожна молода людина, навіть не маючи інструментів чи навичок, може впливати на свою громаду. Вона має не боятися висловлювати свою думку, цікавитися містом. Наш головне послання - не бути пасивним в цій сфері й ми показуємо своїм прикладом, що це можливо», - розповідає учасниця команди 19-річна Оксана.

Довідка

Програму UPSHIFT на Львівщині реалізовує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), за підтримки Уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW. За півроку діяльності програми в регіоні понад 4 тисячі бенефіціарів отримали підтримку від учасників програми UPSHIFT. 

12 серпня Львівська міська рада та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) домовилися про співпрацю задля підготовки Львова до активностей у статусі молодіжної столиці Європи 2025. Відповідний меморандум підписали  міський голова Андрій Садовий та голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

Нагадаємо раніше ми повідомляли, що у Львові урочисто відкрили Пластовий рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: