Чим жила Львівщина минулої доби: головні події

lviv-ukraine-rainy-weather-at-town-market-square-with-lamposts-and-cobbled-streets-on-lviv-s-old-town-is-a-part-of-unesco-world-heritage-list_195122-421

Доба у Львівській області минула без повітряних тривог

Чим жила Львівщина минулої доби розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Упродовж тижня голови громад Львівщини повинні провести аналіз вже оголошених закупівель та тих, які планують здійснити цього року (незалежно від методів закупівель) на предмет доцільності таких закупівель та їхньої пріоритетності.

Органи місцевого самоврядування як розпорядники коштів та суб’єкти, які чітко розуміють першочергові потреби громад, повинні проаналізувати закупівлі своїх структурних підрозділів та комунальних підприємств і розглянути питання про скасування закупівель з низьким ступенем пріоритетності.

На Львівщині презентували Комплексну програму охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення в області. Славська селищна рада закупила для потреб ЗСУ першу партію квадрокоптерів: 5 Mavic D (з нічним баченням) та 12 Mavic 3 fly more combo. Загалом на закупівлю дронів депутати передбачили в бюджеті громади 10 мільйонів гривень.

Добросинсько-Магерівська громада стала одним із переможців у проєкті «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку» та реалізує проєкт за рахунок грантових коштів, а це 12 тисяч доларів.

Метою проєкту є підвищення якості надання соціальних послуг мешканцям з числа вразливих категорій населення через забезпечення центру надання соціальних послуг необхідними технічним обладнанням та засобами пересування, розширенням робочого простору і його облаштуванням, наповнення необхідними меблями тощо.

У Бориславі у Центрі надання адміністративних послуг відбулася перша урочиста реєстрація шлюбу. Наречений – Андрій, військовослужбовець. У 18-річному віці пішов на строкову службу, а одразу після повномасштабного вторгнення підписав контракт і став на захист України. Зараз воює під Бахмутом. Через декілька днів закінчується його відпустка і чоловік повертається боронити державу. Низький уклін воїну та сімейного щастя молодятам.

У Львові відкрили екуменічний Дім милосердя імені Блаженної сестри Бернардини Яблонської. Тут зможуть знайти прихисток самотні матері з дітьми та жінки без постійного місця проживання: https://loda.gov.ua/news/79474
(https://loda.gov.ua/news/79474)

У Самборі почали виготовляти борошно. Підприємство «Самбір Млин» запрацювало. Воно стало частиною елеваторного комплексу, який вже функціонував. Тепер зерно проходитиме в Самборі весь цикл обробки аж до отримання готової продукції у вигляді борошна різних гатунків.
На підприємстві встановили сучасне обладнання, на якому можна виготовляти до 50 тонн борошна за добу. Планують збільшити кількість працівників.

Нагадаємо, що центр Львова офіційно включили до списку спадщини ЮНЕСКО, що перебуває під загрозою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: