У Львівському муніципальному мистецькому центрі відкриють виставку «Трикутник та пряма лінія»

23 листопада відбудеться відкриття нового виставкового проєкту в Муніципальному мистецькому центрі, що у Львові, «Трикутник та пряма лінія».

Про це повідомили в Львівському муніципальному центрі.

Виставка створена в межах проєку «Гарелея неотодрешь», що заснований у місті Лисичанськ Луганської області у 2020 році. Зокрема, виставки цієї «Гарелеї» відбувались у місцях, що не були пристосовані до комфортних творчих умов: у закинутих індустріальних та житлових об’єктах міста.

За словами організаторів, «Трикутник та пряма лінія» — перша інституційна виставка проєкту «Гарелея неотодрешь». Вона присвячена універсальності тем та проблематик Луганщини та Донеччини та дослідженню спільних/відмінних образів і рис, котрі споріднюють схід з іншими регіонами України або, навпаки, підкреслюють їх окремішність. Куратором виставки є Віталій Матухно.

На виставці будуть представлені роботи таких авторів та авторок, як-от: Олександр Кучинський, Аліна Панасенко, Данііл Фрончко, Юлія Шаяхметова, Саша Долгий, Дар’я Молокоєдова, Мистецька група «ИНАЧЕ» («ІНАКШЕ»), Алла Полякова, Олександра Руденко, Пьотр Армяновський, Сашко Протяг, Янар Каміла, Дарина Мамайсур, Альона Гром.

Виставку можна побачити у Львівському муніципальному мистецькому центрі до 20 грудня 2023 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: