У пункті пропуску «Шегині» відновили рух транспорту

444
Ілюстративне фото: CC0 Domena publiczna https://pxhere.com/pl/photo/987256

Об 11:05 20 листопада 2023 року у пункті пропуску «Шегині» відновлено рух транспорту на виїзд до Польщі.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Як зазначається у повідомленні, пункті пропуску «Медика» було відсутнє електропостачання. У звʼязку з цим пропуск осіб та транспортних засобів на виїзд з України суміжною стороною тимчасово призупинили.

Читайте також: Єврокомісія провела перемовини на польсько-українському кордоні. В результаті, попри анонси, активізації протесту в Медиці, що у Підкарпатському воєводстві, не відбулися.

Що передувало

Блокування руху вантажного транспорту у напрямку пунктів пропуску «Ягодин-Дорохуськ», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Хребене» почалося після 13 години, 6 листопада.

«Організатори протесту планують пропускати по одному вантажному автомобілю на годину, а також вантажні автомобілі з вантажами безпекового, гуманітарного характеру, ті, які перевозять тварин, продукти, що швидко псуються тощо», – йшлося у повідомленні ДПСУ.

Дозвіл на проведення страйку польські прикордонник мають аж до січня. 

Ще раніше Держприкордонслужба повідомляла, що на кордоні з Польщею можливе ускладнення руху для вантажівок через страйк польських перевізників.

«Польські перевізники мають намір блокувати рух вантажного транспорту, що слідуватиме у напрямку пунктів пропуску «Ягодин-Дорогуськ», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Гребенне». Ускладнення руху можливе як на в’їзд до Польщі, так і на виїзд», - заявило тоді відомство.

Довідка

Танспортний безвіз між Україною та ЄС було затверджено торік. Угода діє до липня 2024. Польські перевізники вважають, що внаслідок дії угоди виникла надмірна конкуренція і вимагають повернути обов'язок отримувати дозволи на діяльність для українських транспортних фірм. Також перевізники Польщі хочуть, аби їм дозволили не ставати в електронну чергу на території України або надали окрему чергу для порожнього транспорту.

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: