Які події до свят підготували для мешканців і гостей Львова

вімапир

Цьогоріч у Львові на різдвяні свята відкриють шопку та встановлять дідух. Зокрема, 22 грудня, на площі Ринок, перед Ратушею, відкриють шопку, яка є незмінною для міста вже 9 років, а у переддень Різдва, 24 грудня, на площі Ангелів встановлять чотирьохметрового дідуха.

Про це повідомляє міська рада.

У період різдвяних свят по Львову розставлять імпровізовані бочки із ватрою. Згодом буде перелік локацій і розклад, коли там будуть ватри, щоб львів’яни приходили та об’єднувались довкола коляди. Також заклади культури Львова підготували події, приурочені до Різдва. Повний перелік заходів опублікують згодом.

«Ми акцентуємо увагу на двох ключових елементах – світло та традиції. Світло – це свічки, ліхтарики, вогонь, бо вони символізують тепло, надію і незламність. Традиції ми буде плекати через коляду. Зараз фахівці управління туризму та Музею народної архітектури і побуту (Шевченківський гай) формують колядник із 11 колядок з різних регіонів України. Ці колядники будуть як у паперовому, так і в електронному форматі, та будуть безкоштовно поширюватись між львів’янами і гостями нашого міста», – зазначила керівниця управління туризму Львова Христина Лебедь.

Нагадаємо, у центрі Львова напередодні Дня святого Миколая, 5 грудня, засяє головна ялинка. Водночас загального Різдвяного ярмарку на проспекті Свободи не буде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: