У Львові 36% пасажирів оплачують проїзд безготівково в громадському транспорті, — «Львівавтодор»

Леокарт
Фото ілюстративне: автор: Роман Балук

За підсумками попереднього тижня, 36% пасажирів оплачують за проїзд безготівково у львівському громадському транспорті. У середньому щотижня орієнтовно 40% пасажирів реєструють проїзд у громадському транспорті пільговими та учнівськими ЛеоКарт.

Про це повідомили в львівському комунальному підприємстві «Львівавтодор», як передає пресслужбі львівської міської ради.

Там зазначили, що кількість пасажирів у Львові, які сплачують проїзд ЛеоКарт чи банківськими картками, постійно зростає. Водночас приблизно 24% людей оплачують поїздки готівкою. Усього протягом двох місяців, відколи діє безготівкова оплата, у системі е-квитка було зареєстровано понад 16 млн поїздок.

«За підсумками перших двох місяців, динаміка щодо переходу на безготівкову оплату проїзду залишається позитивною. Такий спосіб оплати обирає все більше пасажирів. Нагадаємо, в перший тиждень  в громадському транспорті безготівково оплачувало лише 16% пасажирів, а паперовий квиток у водія купувало майже 44% людей», - зазначили у «Львівавтодор».

Крім того, там також підкреслили, що за два місяці контролери здійснили перевірку реєстрації поїздок понад 497 тис. пасажирів. В підсумку:

  • через відсутність оплати чи валідації проїзду працівники служби контролю виписали близько 3 тис. штрафів.
  • ще 60 постанов за незареєстрований проїзд винесли представники поліції.

підкреслимо, що сплачені за штрафний квиток (300 грн), надходять перевізникам. А кошти від сплати штрафу, накладеного поліцією (400 грн), надходять до державного бюджету.

За інформацією ЛМР,

Додамо, зараз триває робота над рештою функціоналу, який передбачає система е-квитка. Йдеться про перехід на оплату транспортної роботи перевізникам, запуск проїзних абонементів, пересадок та  мобільного додатку.

Читайте також 14 відповідей на питання про е-квиток у Львові

Е-квиток у Львові

Місяць тому, 11 грудня торік, у Львові на всіх міських маршрутах запрацювала безготівкова оплата проїзду. Відтоді в автобусах, трамваях та тролейбусах діють єдині тарифи, а пасажири мають можливість розрахуватися транспортною карткою ЛеоКарт, банківською картою чи пристроєм з NFC. Також залишається можливість оплати готівкою у водія, однак, цей спосіб оплати є найдорожчим.

Пільговики, за винятком учасників бойових дій, та учні можуть здійснювати безоплатні поїздки на підставі відповідних ЛеоКарт. Студенти можуть їздити у всіх видах транспорту за пів ціни, якщо вони мають студентські ЛеоКарт. Також на всіх маршрутах розпочав працювати контроль. Штраф за неоплачений/незавалідований проїзд складає 300 грн.

Де придбати ЛеоКарт

У 40 кіосках «Інтерпрес» та 40 терміналах EasyPay. Ще у 639 точках цієї мережі картки можна поповнювати.

Мережа пунктів продажу/поповнення транспортних карток постійно розширюється. Переглядати актуальні локації можна на інтерактивній мапі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: