Ще одне місто доєдналось до розвитку реабілітації у Львові

Психолог розмовляє із українським ветераном
Ілюстративне фото/Depositphotos.com.ua

Столиця Норвегії, Осло, долучилось до міжнародної ініціативи UNBROKEN Cities Network, основоположником якої є Львів. Ідеться про підтримку і розвиток реабілітації в Україні.

Відповідну угоду щодо партнерства підписали мери Львова Андрій Садовий та Осло Ейрік Лае Солберг у вівторок, 23 квітня.

Міжнародну ініціативу UNBROKEN Cities Network започаткували у листопаді 2023 року задля підтримки та розвитку реабілітації в Україні. Її засновниками і першими учасниками стали Манчестер, Ліверпуль та Львів. Ідея створення ініціативи виникла після зустрічі мера Львова Андрія Садового з мером Манчестера Енді Бернем, який був вражений ідеєю та місією UNBROKEN. Створення ініціативи відбулося у Кракові.

Манчестер, Ліверпуль та Львів стали містами-засновниками та першими учасниками міжнародної мережі. До ініціативи вже долучились вісім міст по всьому світові.

Центр НЕЗЛАМНІ

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) — місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Головна світлина — depositphotos.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: