Семеро каратистів Львівщини стали призерами всеукраїнського турніру

Майже тисяча каратистів позмагалися на Львівщині на турнірі «BANDERA CUP»
Семеро каратистів Львівщини стали призерами всеукраїнського турніру/ЛОВА

На всеукраїнському турнірі з карате «BANDERA CUP» (UKF Premier League), спортсмени із Львівщини вибороли нагороди. Змагання, у яких брали участь представники 32 клубів з тринадцяти областей, відбулись 27-28 квітня.

Про це розповіли в управлінні спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Учасники – представники 32 клубів з 13 областей України.

Каратисти змагалися у чотирьох вікових категоріях: діти до 14 років, кадети, юніори та дорослі.

Львівський клуб «КСК Юніон» – на четвертому місці, у наших спортсменів 7 золотих, 8 срібних та 17 бронзових медалей.

Перше загальнокомандне місце посів клуб з Чернівецької області – «Лідер ЧОМГО», здобувши 16 золотих, 7 срібних та 14 бронзових медалей. На другому місці – команда з Київської області «ГО СК Чемпіон» із 10 золотими, 4 срібними та 6 бронзовими нагородами. Третє місце посів клуб з Києва – «Сьогун МГО», здобувши 9 золотих, 6 срібних та 14 бронзових медалей.

Нагороди спортсменів Львівщини

Золоті медалі вибороли:

• Жайворонок Максим, Ващишин Анна, Кошель Софія, Волошин Соломія, Кравчук Максим, Мотало Анна, Оврас Олег.

Срібні нагороди завоювали:

• Тарнаський Максим, Мгламян Тарон, Яцейко Максим, Барикіна Дарина, Соха Назар, Кривішин Маркіян, Борис Олександр, Абу Бассал Ахмад.

Бронзові медалі здобули:

• Кульба Софія, Зварич Дем’ян, Лесняк Вадим, Сидорська Маргарита, Попова Діана, Сеньків Павло, Становська Вероніка, Барвінська Ірина, Поліщак Софія, Воронін Владислав, Зубач Ярина, Крот Юлія, Стеців Максим, Решавець Богдан, Становська Христина, Майорчак Роман, Герус Олег.

Раніше ми розповідали, що спортсмени з Львівщини здобули перше місце на Універсіаді з дзюдо.