У Львові розширили програму підтримки ветеранів війни: які послуги з'являться

Український ветеран війни спілкується з психологом
Ілюстративне фото/Depositphotos.com.ua

У Львові переглянули програму підтримки ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України та деяких інших категорій осіб.

Таке рішення підтримали під час сесії міської ради у четвер, 16 травня.

Згідно зі змінами, тепер компенсацію можуть отримати ветерани та їхні рідні, котрі лікуватимуть різні залежності: алкогольної, наркотичної, ігрової тощо. Окрім цього, передбачать додаткову соціальну та медичну підтримку родин полонених та зниклих безвісти військових.

Невдовзі порядок надання компенсації мають затвердити на засіданні виконавчого комітету.

Є пропозиція запровадити додаткові соціальні для сімей військовослужбовців, які потрапили в полон чи зникли безвісти – мешканців Львівської громади.

Заступниця керівника міського управління соцзахисту Леся Дронь, пояснила, що йдеться насамперед про психологічну підтримку, медичну допомогу, а також соціальний супровід.

«На державному рівні для родин полонених та зниклих безвісти оборонців України гарантовано соціальний захист, зокрема грошові виплати та пільги. Проте навіть з урахуванням державних соціальних гарантій, ці родини потребують підтримки на місцевому рівні», — сказала вона.

Програма підтримки ветеранів у Львові

Торік у грудні у Львові напрацювали нову комплексну програму підтримки ветеранів війни, родичів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України. Ідеться про матеріальні виплати, соціально-психологічну допомогу, медичне лікування і відновлення, фінансові ваучери для розвитку бізнесу, допомогу у працевлаштуванні та навчанні, відпочинок і дозвілля.

На її реалізацію передбачили більш ніж 480 мільйонів гривень. Програма розрахована до 2026 року.


Як стверджують у мерії, до початку повномасштабного вторгнення у Львові мешкало близько 7 тисяч учасників війни (АТО/ООС), зараз кількість наших воїнів в рази більша.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: