У Львові вшанують пам'ять полеглих воїнів

чорна стрічка на прапорі України
Активісти підняли прапор України з чорною стрічкою під час вшанування пам'яті полеглих воїнів у Львові/архів ІА Дивись.info

Цього четверга, 23 травня, на Марсовому полі у Львові вшанують пам'ять воїнів, які загинули на російсько-українській війні.

Про це повідомив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики військової адміністрації регіону Юрій Горун.

«23 травня Україна віддає шану пам'яті усім Героям, які відстоювали її незалежність та суверенітет у різні часи, і тим, які просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за рідні кордони. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських Героїв розплатилися життям заради нашої країни. Саме тому найважливіше у цей день відвідати могили тих, чиї життя були покладені на вівтар нашої свободи», — сказав він.

Тож 23 травня об 11:00 на Марсовому полі та полях почесних поховань № 67 та 76 Личаківського кладовища (вул. Мечникова) пройде церемонія вшанування пам'яті.

Усіх мешканців та гостей міста, запрошують 23 травня об 11:00 прийти та вшанувати пам’ять полеглих Героїв України на Марсовому полі та полях почесних поховань № 67 та 76 Личаківського кладовища (вул. Мечникова).

День Героїв

День Героїв засноване 1941 року членами Організації Українських Націоналістів (ОУН) для того, щоб вшанувати пам'ять героїв, які жертвували або жертвують своїми життями і здоров'ям заради процвітання України. Його приурочили до дня вбивства у Роттердамі Євгена Коновальця (23 травня 1938 рік).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: