Ще один центр патріотичного виховання відкрили на базі львівської школи

У Львові запрацював вже десятий центр національно-патріотичного виховання. Його облаштували на базі міської школи № 92.
Про це повідомив головний освітянин Львова Андрій Закалюк.
У центрі «ВОЛЯ» школярі матимуть змогу здобувати практичні знання із предмету «Захист України», а також спільно з інструкторами вивчатимуть домедичну і тактичну підготовку, як діяти у складних ситуаціях та правильно поводитись зі зброєю, і навіть опановуватимуть стрільбу та керування дронами.


Центри патріотичного виховання у Львові
Це вже десята локація, яку відкрили на базі навчальних закладів у Львівській громаді. Перший центр національно-патріотичного виховання на базі школи у Львові запрацював у серпні торік.
Основні напрямки діяльності таких центрів:
- основи цивільного захисту;
- кульова стрільба (навчання зі стрільби);
- тактична підготовка;
- домедична допомога.
У центрах національно-патріотичного виховання працюватимуть психологи та фахові інструктори з кульової стрільби, домедичної і тактичної підготовки.
Як пояснює Закалюк, у місті планують повністю переформатувати роботу і викладання предмету «Захист Вітчизни» та вивести національно-патріотичне виховання в школах на новий рівень.
У лютому 2024 року міністр освіти та науки України Оксен Лісовий заявив, що досвід Львова варто масштабувати по всій країні.