На розвиток дитячої реабілітації у Львові норвезьке місто виділить понад мільйон євро

photo202405271156011-bff5e125
Мер Львова Андрій Садовий (справа) із колегою з Осло Ейріком Лае Солбергом (зліва)/Андрій Садовий/Telegram

Міська рада столиці Норвегії Осло перерахує на розвиток дитячої реабілітації у Львові 15 мільйонів крон, себто 1,3 мільйони євро.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий за підсумками візиту до Норвегії.

«Після нашого останнього візиту міська рада Осло вирішила підтримати проєкт UNBROKEN. Місто перерахує 15 мільйонів норвезьких крон (1,3 млн €) на дитячу реабілітацію у Львові. Величезне спасибі за підтримку та співпрацю керуючому меру Осло Ейріку Лае Солбергу! Це дуже велика допомога для наших діток. Дякуємо за небайдужість і бажання допомагати!», — написав Садовий.

До слова, нещодавно Осло також доєдналось до об'єднання міст з усього світу задля підтримки та розвитку реабілітації в Україні, зокрема, у Львові UNBROKEN Cities.

Центр НЕЗЛАМНІ

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) — місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: