У Львові відбудеться Свято музики: програма заходів

У день літнього сонцестояння, 21 червня, у Львові відбудеться дванадцятий Світовий день музики. Однією з ключових ідей подій є максимальне наближення музики до людей, тому вхід на усі заходи фестивалю є безоплатним.

Про це повідомили в пресцентрі Львівської міської ради.

Там розповіли, що кожного року Львів стає частиною світової події, до якої приєднуються представники з 5 континентів, 120 країн та понад 1000 міст. Цей день об'єднає аматорів та професіоналів на сценах по всьому місту. Організатори хочуть, щоб музика звучала у будь-якому просторі міста: від балконів будинків до алей у парку.

Серед музикантів, які цього року виступатимуть на Святі музики: Соломія Чубай, NAZVA, Мертвий півень, ÇAYIR, ДЕФЕНЕСТРАЦІЯ та багато-багато інших.

Детальніше про програму - дивіться тут.

Крім того, разом із музикуванням з усім світом у Львові проведуть збір та лотерею на потреби військових: 250 000 гривень на закупівлю 12 FPV-дронів (в честь 12-ого Свята музики у Львові).

Долучитися до збору можна вже за цим посиланням тут.

Свято музики у Львові відбувається за ініціативи ГО «Локальна культурна підтримка» та за підтримки Львівської міської ради.


Свято музики — це унікальна світова музична подія, яка щороку відбувається в різних куточках світу. Вперше ​це свято​ відбулось в Парижі в 1982 році, і за 42 роки охопило 120 держав і 1000 міст. Париж, Берлін, Сідней, Токіо і ще сотні міст з усього світу в один день заповнюються музикою.

Протягом цих років до Свята музики у Львові приєднувалися Сашко Положинський (Тартак), Женя Галич (o.torvald), Антитіла, DRUMТИАТР, ГИЧ Оркестр, Бурдон, Lemko Bluegrass Band, Sasha Boole, Tik Tu, Зелені Сестри, Wszystko, Олег Каданов, Гапочка, Атмасфера, Somali Yacht Club, Kickit Records, Lumos orchestra (ex Cantabile orchestra), хори «Черемош», Дримба, Gaudeamus, музичні школи, студенти Львівської музичної академії, артисти Львівської обласної філармонії, а також гості з Польщі, Білорусі, Чехії, Німеччини та Чилі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: