За півтора року Львівський обласний перинатальний клінічний центр зібрав понад 1000 літрів молока

photo1718803362
Фото/ Львівського обласного перинатального клінічного центру

У Львівському перинатальному клінічному центрі функціонує Банк грудного молока. За півтора року роботи тут її вдалося поповнити на понад 1000 літрів молока.

Про це повідомили в пресцентрі Львівської обласної військової адміністрації.

Там розповіли, що донорками стали 100 жінок.

«Сьогодні з радістю повідомляємо, що ми готові ділитися донорським молоком з іншими пологовими та медичними установами, де надають допомогу недоношеним діткам. Молоко з Банку грудного молока — це безпечна та перевірена їжа з перших хвилин життя. А ще — ліки для передчасно народжених малюків. Для них грудне молоко має особливе терапевтичне значення», зазначила директорка Львівського обласного перинатального клінічного центру Марія Малачинська.


Банк грудного молока — це високотехнологічна лабораторія, яка окрім отримання грудного молока від донорок, займається: дослідженням складу та мікробіологічної чистоти донорського молока; безпечним зберіганням; розподілом грудного молока серед новонароджених, які потребують донорського молока. Підкреслимо, що другий Банк грудного молока на базі Львівського обласного перинатального центру відкрили 19 грудня 2022 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: