Ще одне місто доєдналось до розвитку реабілітації у Львові

психолог спілкується із військовослужбовцем
Ілюстративне фото/Depositphotos.com.ua

До міжнародної ініціативи підтримки і розвитку реабілітації в Україні долучилося польське місто Жешув.

Відповідну угоду про співпрацю підписали мер Львова Андрій Садовий та польський колега Жешува Конрад Фійолек 21 червня.

Міжнародну ініціативу UNBROKEN Cities Network започаткували у листопаді 2023 року задля підтримки та розвитку реабілітації в Україні. Її засновниками і першими учасниками стали Манчестер, Ліверпуль та Львів. Ідея створення ініціативи виникла після зустрічі мера Львова Андрія Садового з мером Манчестера Енді Бернем, який був вражений ідеєю та місією UNBROKEN. Створення ініціативи відбулося у Кракові.

Манчестер, Ліверпуль та Львів стали містами-засновниками та першими учасниками міжнародної мережі. До ініціативи вже долучились дев'ять міст по всьому світові.

Центр НЕЗЛАМНІ

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) — місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: