У Львові безкоштовно обстежили понад 10 тисяч людей: що виявили медики

тиждень здоровʼя
Акція «Тиждень здоров'я»/ЛМР

Під час «Тижня здоров’я» у Львові обстежили 10 356 людей. Майже у кожного третього виявили показники, які потребують уваги лікаря.

Про це повідомили у Львівській міськраді.

Із 2 до 6 червня у Львові тривав «Тиждень здоров’я». На 29 локаціях у різних районах громади мешканці могли безкоштовно пройти медичні обстеження.

Так, у понад 2,9 тисячі людей зафіксували підвищений артеріальний тиск. Ще у понад 2,9 тисячі виявили фактори ризику серцево-судинних захворювань.

Порушення гостроти зору виявили у понад 2 тисяч людей, а відхилення рівня глюкози у крові — у понад 1,7 тисячі.

Майже у 350 учасників електрокардіограма показала зміни, які потребують додаткового обстеження.

Нагадаємо, що змінилося для пацієнтів після реорганізації поліклінік у Львові.

Під час акції також виявили нові випадки вірусних гепатитів і ВІЛ-інфекції. У частини людей зафіксували бактерію Helicobacter pylori та ризики діабетичної ретинопатії.

У міському управлінні охорони здоров’я зазначили, що порівняно з минулим роком більше людей перевірили рівень цукру, зір, ризики серцево-судинних захворювань і пройшли тестування на ВІЛ.

У 2025 році акцію проводили двічі — у червні та жовтні. Тоді безкоштовні обстеження пройшли понад 17 тисяч людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: