У Львові перевірили кондиціонери в автобусах: які порушення виявили
У Львові вкотре перевірили роботу кондиціонерів в автобусах, трамваях і тролейбусах. За два тижні у місті виявили 30 несправностей.
Про це повідомили у Львівській міськраді.
Зокрема, працівники міського управління транспорту перевірили кондиціонери в автобусах на маршрутах №11, 14, 19, 32 та 53, трамваях №8 і тролейбусі №24.
Під час перевірки несправні кондиціонери виявили у двох автобусах №14. Цей маршрут обслуговує ТзОВ «Міра і К».
Загалом за результатами перевірок, які проводили цього та минулого тижня, у громадському транспорті Львова зафіксували 30 випадків несправності систем охолодження. За кожне порушення перевізники мають сплатити по 1700 гривень штрафу.
У міському управлінні транспорту зазначають, що громадський транспорт перевіряють упродовж усього року. Влітку особливу увагу приділяють роботі кондиціонерів. За останній час у Львові вже перевірили майже 80% автобусів, які обладнані системами охолодження.
Нині не весь громадський транспорт Львова має кондиціонери. Із близько 500 міських автобусів системи охолодження є майже у 180.
Кондиціонерами обладнана частина автобусів на маршрутах №5а, 14, 19, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 49а, 51, 53, 55а та 84.
На маршрутах №1а, 3а, 6а, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 39а, 40, 45, 46, 47а, 52, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 і 92 кондиціонерів немає.
Також кондиціонери мають понад 60 зі 134 трамваїв і тролейбусів, які щодня виїжджають на маршрути.
Щоб пасажири могли зорієнтуватися, у транспорті без кондиціонерів почали розміщувати інформаційні наліпки. Такі позначки вже є у більшості електротранспорту та в частині автобусів.
Більше про те, куди скаржитись, якщо у транспорті не працює кондиціонер, ми розповідали тут.