З російського полону повернули п'ятьох воїнів зі Львівщини (доповнюється)
Попередньо, 26 червня з російського полону вдалося повернути п'ятьох воїнів зі Львівщини.
Про це повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
Новина доповнюватиметься...
Нагадаємо, 26 червня відбувся черговий обмін полоненими. За його підсумками до України з російського полону повернулися 160 воїнів. Усі вони перебували в неволі з 2022 року. Серед них військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. За словами президента Зеленського, вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.