Чому міжнародні інвестори продовжують вкладати гроші в Україну навіть під час війни

гроші1 (1)

Як сьогодні працює банківська система України в умовах повномасштабної війни, чому міжнародні партнери продовжують довіряти нашій державі та які можливості відкриваються для українського бізнесу вже зараз.

У новому інтерв'ю ІА Дивись.info ведуча Марта Більська спілкується з Наталією Згобою, яка є директоркою департаменту розвитку бізнесу та міжнародного партнерства Кредобанку.

Разом ми обговорили, як змінилася роль банків під час війни, чому міжнародні організації продовжують фінансувати українську економіку, як працюють грантові програми, державні ініціативи та міжнародні кредитні механізми, а також чому український бізнес сьогодні вважають одним із найстійкіших у світі.

У цьому випуску ви дізнаєтесь:

  • Чому міжнародні партнери продовжують інвестувати в Україну навіть під час війни.
  • Як банки підтримують український бізнес у найскладніших умовах.
  • Чим відрізняються гранти, кредити та міжнародні програми фінансування.
  • Які можливості відкриваються для підприємців уже сьогодні.
  • Чому український бізнес вражає європейських партнерів своєю стійкістю.
  • Які галузі економіки мають найбільший потенціал розвитку після війни.
  • Як підприємствам підготуватися до співпраці з банками та уникнути найпоширеніших помилок.
  • Чому чесність і прозорість залишаються головними принципами успішного партнерства між бізнесом та банками.

Окремо поговорили про майбутнє української економіки, відбудову країни, інтеграцію до європейського ринку, розвиток оборонних технологій, штучного інтелекту, енергетичної незалежності та про те, які зміни вже сьогодні формують економіку України завтрашнього дня.

Цей випуск буде корисним підприємцям, керівникам компаній, власникам малого й середнього бізнесу, а також усім, хто хоче краще зрозуміти, як функціонує сучасна фінансова система України та які можливості вона відкриває навіть у період війни.

Дивись тут:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: