дивись.info

Обласні очільники уникають відповіді на скарги людей щодо АС «Західна»

Обласні очільники уникають відповіді на скарги людей щодо  АС «Західна»

Днями автостанція «Західна», куди хочуть перенести автобусні маршрути аж із п’яти районів Львівщини, почала діяти в експериментальному режимі. Однак на невдоволення мешканців умовами обслуговування обласне керівництво чомусь уникає прямих відповідей. 

В перший день функціонування автостанції людей тут негусто і маршрутки продовжують її оминати, зазначають громадські активісти. Зал очікування – під замком, туалету нема. «Можливо, це  пов’язано  з якимись технічними причинами, я буду уточняти», – пояснює заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Про результати першого дня тестування автостанції обласне керівництво не говорить.

«Запуск, як правило, ще не дає реальної картини, тому що ще доробляються графіки рухів, схеми руху. Тому я думаю, що завантаженість автостанції буде у вихідні або з понеділка. А декілька днів у тестовому режимі не відображають повної картини», – розповідає Ірина Гримак.

13615453_894684354009043_2095622154128457366_n

На те, що автостанція не пристосована до обслуговування пасажирів та не зможе вмістити людей і транспорт з районів, де проживає понад 300 тисяч мешканців, Ірина Гримак пояснень уникає.

«А ви подивіться, наскільки пристосована автостанція №8. Поцікавтеся автостанцією №4, №5, №6. Особливо автостанцією №4, навпроти Янівського цвинтаря. Чи це можна назвати автостанцією? І взагалі я думаю, що такі питання треба задавати в першу чергу місту Львову, тому що це приймаюча сторона. Як обласний центр, місто зобов’язане якісно забезпечити прибуття пасажирів як з районів, так і інших напрямків»,  – прокоментувала Ірина Гримак.

Водночас, влада Львова теж уникає відповідей. «Поки що чіткої відповіді немає, адже громада дає запит на Львів, а місто прямої відповіді не дає», – зазначає голова громадської ради Мостиського району Юрій Дьогол.

Натомість раніше, в одному з коментарів щодо АС «Західна», Ірина Гримак зазначала, що в інтересах області – якість, безпека та сервіс, надані пасажирам.

Також у медійному просторі вже прозвучала думка про те, що АС «Західна» – це лобістський проект, створений задля просування приватних інтересів підприємця Володимира Хоми, який є власником цієї автостанції.

Тим часом мешканці Львівщини продовжують висловлювати невдоволення перенесенням приміських та міжміських маршрутів на АС «Західну». Як ми повідомляли раніше, жителі уже звертались до обласної влади із проханням не переносити кінцеві зупинки маршрутів, однак, до них у владних кабінетах не дослухались. «Ні нам, ні жителям Мостищини не зрозумілі причини переводу відправлення автобусів з сучасної, тільки недавно відремонтованої автостанції №8 (пл. Двірцева) з всіма видами послуг для пасажирів і водіїв на окраїну міста. Так звана автостанції по вул. Городоцькій, що розташована на в’їзді до Львова – це не що інше, як швидкоруч встановлена «будка» з надписом АС «Західна», – йдеться у зверненні місцевих голів Мостищини до обласної влади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.