дивись.info

«Поверніть зупинку!»: мешканці районів звернулися до президента та Синютки

Вже вкотре громада Львівщини звертається до владних структур з проханням не переносити кінцеві зупинки приміських автобусів на АС «Західна». Цього разу громада дійшла і до Президента.

Також копію звернення відправили голові Облдержадміністрації Олегу Синютці.

Мешканці двох районів(Самбірського та Мостиського) написали звернення до Петра Порошенка з проханням не переносити із залізничного вокзалу зупинки на АС «Західна», що на Городоцькій.

Зупинку із залізничного вокзалу перенесли з метою розвантаження приміського вокзалу.

Про те, чому АС «Західна» не може прийняти таку велику кількість людей, читайте тут.

«У селах люди не мають робочих місць і заробляють собі на життя лише тим, що возять на ринок городину і продукти з власних господарств. Діставатися до ринку потрібно буде з пересадками, а нести на собі весь цей вантаж дуже важко», – скаржаться представники Мостиської громади.

Мешканці районів наголошують на незручності добирання, втраті часу та збільшенні вартості проїзду, аби дістатися з автостанції в місто. Відтак львів’яни зареєстрували електронну петицію з вимогою не переносити кінцеву зупинку автобусів Самбірського, Старосамбірського та Турківського напрямків з головного вокзалу на автостанцію «Західна», що на вулиці Городоцькій.

Важливо й те, що АС «Західна» не пристосована до обслуговування пасажирів з п’яти районів, де проживає понад 300 тис. мешканців. Зал очікування автостанції розрахований лише на 15 осіб. На цьому наголосив представник комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури (транспорту) та ПЕК Громадської ради при ЛОДА Іван Станчак.

У медійному просторі вже прозвучала думка про те, що АС «Західна» – це лобістський проект, створений задля просування приватних інтересів підприємця Володимира Хоми, який є власником цієї автостанції.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.