дивись.info

Завтра до Львова завітає німецький фотожурналіст Тіль Майєр

Завтра, 9 вересня, до Львова завітає делегація Баденського Червоного Хреста (м. Фрайбург, Німеччина) у межах відзначення 20-річної діяльності Медико-соціального центру обласної організації Червоного хреста, який має підтримку партнерів з Німеччини.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Серед представників делегації буде Тіль Майєр, німецький фотожурналіст, редактор газети «Обермайн-Тягблят», онлайн-журналіст журналу «Шпігель», волонтер і пропагандист Червоного Хреста. Завдяки Тілю Майєру, зокрема його соціальним фоторепортажам, протягом 5 років пожертви громадян Німеччини ідуть на програму «Ліки для бідних Львова». Тіль Майєр відомий численними поїздками до Львова. Фотограф розповідає про важке життя людей похилого віку на сторінках Der Spiegel та організовує регулярну фінансову підтримку для них – близько 1500-2000 євро на місяць.

У межах візиту, у парку ім.І.Франка делегація Баденського Червоного Хреста Німеччини огляне майстер-клас з навчання навичкам надання першої допомоги для населення,студентської та шкільної молоді, що проходить цьогоріч під гаслом «Перша допомога дітям і для дітей». Також передбачена зустріч з підопічними, активістами, представниками громадськості в МСЦ з нагоди 20-річчя МСЦ (запрошені колишні в’язні фашистських концтаборів, Гетто, репресовані сталінським режимом, підопічні Червоного Хреста, одинокі, інваліди, які одержують допомогу ліками, засобами догляду. Запрошені також лікарі-волонтери, представники влади та ін.).

Читайте також на нашому сайті про те, як Тіль Майєр підтримує львівських пенсіонерів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама