дивись.info

З України йде швейцарська компанія Logitech

З України йде швейцарська компанія Logitech

Коли на український ринок заходить чергова глобальна IT-компанія і відкриває тут свій офіс, ком’юніті розцінює це як ще один крок до Європи. Таких кейсів все більше, але є і рух в зворотному напрямку. Сьогодні стало відомо, що з України йде швейцарська компанія Logitech – світовий виробник периферійних пристроїв для ПК. Про те, що українське представництво вендора закривається, повідомив в Facebook глава київського офісу Logitech Максим Свят.

«… Я закінчую свою роботу в представництві Logitech в Україні (як власне закінчує своє існування і саме представництво). Як написав мій колега Антон Грибовський – це була «славна полювання» і захоплюючу подорож, і воно дійсно було таким », – написав Свят, який пропрацював в Logitech 11 років.

10171219_1123382831011876_6863440536575173249_n

Українське представництво Logitech в 2007 відкрилося році. Офіс в Києві очолили Максим Свят, менеджер компанії Logitech по Україні, і Антон Грибовський, менеджер з маркетингу. Пізніше в 2009 році український офіс перевели в зону відповідальності Росії і СНД в рамках антикризової політики компанії.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама