дивись.info

Для українських військових розробляють віртуальний шолом

Для українських військових розробляють віртуальний шолом

Український проект LimpidArmor працює над пристроєм доповненої реальності VR-шоломом, за допомогою якого бійці отримають 360°-ний огляд з бронемашин, про це повідомляє Ain.ua.

У закінченому вигляді комплекс LimpidArmor буде складатися з VR-шолома, центрального керуючого пристрою, набору звичайних і тепловізійних камер, і пульта керування у вигляді джойстика або іншого пристрою. Він зможе стримити дані від камер, склеєні в 360-градусну панораму, і транслювати її перед очима водія машини. Крім того, на екрани будуть виводитися дані телеметрії, додаткові віртуальні підказки і т. д.

В майбутньому пристрій може використовуватися також у цивільних цілях. Наприклад, з його допомогою можна буде обладнати віртуальні місця роботи для операторів великої техніки, пілотів дронів і т. д.

Зараз у команди на руках робочий прототип – він вже транслює дані на екран шолома, але поки не у вигляді склеєної панорами, а як три панорамних вікна. Пристрій вже презентували в Управлінні озброєння Міністерства оборони, команда отримала дозвіл від концерну “Укроборонпром” на співпрацю з українськими танковими заводами, роботу з Львівському бронетанковим заводом вже почали.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.