дивись.info

П’ятеро українців увійшли до ТОП-100 інноваторів з Центральної та Східної Європи

П’ятеро українців увійшли до ТОП-100 інноваторів з Центральної та Східної Європи

Google Україна оголосила імена інноваційних лідерів з країн Центральної та Східної Європи, які увійшли до списку New Europe 100 в цьому році.

Серед найкращих – п’ятеро представників України. Це – Ярослав Ажнюк (головний виконавчий директор і співзасновник Petcube), Ольга Афанасьєва (виконавчий директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу), Дмитро Дубілет (голова Head, iGov.org.ua, директор з інформаційних технологій ПриватБанку), Віктор Шабуров (засновник Looksery) та Ольга Юркова (співзасновник www.stopfake.org).

Фінальну сотню було обрано з числа кандидатур, представлених партнерами проекту та громадськістю. Цього року найбільша група фіналістів представляє окремих осіб і групи, що працюють в бізнесі (54%), в громадських організаціях і політиці (29%). Інші категорії включають науку (10%), засоби масової інформації і культуру (7%).

new-europe-100-620x366

Учасники NE100 створюють додатки, запускають соціальні ініціативи, впроваджують проекти і технології, корисні для людей в Європі і по всьому світу. Вони діляться творчим підходом як в своїх проектах, так і в регіоні, в якому вони працюють – Центральній і Східній Європі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.