дивись.info

Mail.ru більше не доставлятиме трафік в Україну

Російський інтернет-сервіс Mail.ru припинить доставляти трафік в Україну. Про це повідомляє ЛІГА.net.

За інформацією видання, Mail.ru повідомив українським точкам обміну трафіком, що сервісу нібито стало дорого забезпечувати пряме з’єднання. Директор з розвитку української точки з обміну трафіком UA-IX (ДП «УкрМОТ») Михайло Половинка повідомив, що Mail.ru надіслав повідомлення, згідно з яким група компаній припиняє доставку трафіку в Україну з 20 грудня.

Аналогічний лист прийшло і в точку обміну Giganet.UA, яка попередила інших учасників обміну трафіком про вихід Mail.ru: «Шановні учасники Giganet.UA! На прохання компанії Mail.ru сповіщаємо Вас, що компанія Mail.ru припиняє доставляти свій трафік в Україну. Відповідно, з 20 грудня 2016 року їхніх анонсів не буде в Giganet.UA. Прохання спланувати міграцію свого трафіку».

За даними дослідження Kantar TNS CMeter за жовтень, Mail.ru посідає четверте місце рейтингу ТОП-25 найпопулярніших сайтів уанету.

Нагадаємо, що два роки тому було проведено дослідження, яке виявило, щобільшість українців досі користуються російськими сервісами електронної пошти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.