дивись.info

Львівські школярі представлятимуть Україну на науково-технічному конкурсі у США

Львівські школярі представлятимуть Україну на науково-технічному конкурсі у США

Учні Львівського технологічного ліцею представлятимуть Україну в травні 2017 року у м. Лос-Анджелес та м. Х’юстон (США) на Міжнародному науково-технічному конкурсі «Intel ISEF 2017» та «SWEEEP-2017»

Після проведення відбіркового етапу Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Інтел Еко Україна 2017» у м. Києві, з 31 січня до 03 лютого 2017 року, відбувся фінал цього престижного Конкурсу.

Призові місця здобули: учениця 9 класу Вікторія Савченко з науково-дослідницьким проектом «Адаптивна віконна система»; учениця 9 класу Маргарита Чемерис (проект «Методика зменшення викидів в атмосферу сміттєспалювальними засобами»), учень 11 класу Володимир Котюк (за розробку серії конструкцій ціпків для інвалідів з вмонтованими гідравлічними фіксаторами); учениця 11 класу Анастасія Лівочка з проектом «Автоматичний дозатор-оптимізатор синтетичних миючих засобів».

Володимир Котюк також одержав спеціальний приз від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Крім цього переможці Конкурсу змагалися також за вихід у суперфінал Конкурсу, у якому виборювали право представляти Україну на міжнародних конкурсах науково обдарованої молоді. За результатами суперфіналу і рішенням наукового журі Анастасія Лівочка репрезентуватиме Україну на Міжнародному науково-технічному конкурсі «Intel ISEF 2017» у м. Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США), 14-19 травня 2017 року; Володимир Котюк – на Міжнародному конкурсі «SWEEEP-2017» у м. Х’юстон (штат Техас, США), 3-8 травня 2017 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама