дивись.info

Завершується прийом документів на встановлення обладнання для е-квитка

Завершується прийом документів на встановлення обладнання для е-квитка

Є три етапи тендеру, до понеділка ще можна подавати документи.

Про це повідомив керівник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко, передає кореспондент Дивись.info.

 У понеділок, 17 липня, завершується термін подачі документів на перший етап конкурсу на визначення компанії з встановлення обладнання для електронного квитка для проїзду в громадському транспорті Львова.

«Ми зараз проводимо тендер, саме  до 17 липня прийом пропозицій учасників на перший етап, тоді будемо знати вже скільки компаній бажають з нами впроваджувати цей проект. Після цього в нас ще два етапи тендера», – повідомив Сергій Журбенко.

Як він зазначив, на інформаційну зустріч, яка проводиться в рамках попередньої кваліфікації тендера на проект «Автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова» було отримано документи від 50 компаній.

«Тендер в нас досить складний, сам проект складний для визначення тендерної оцінки. Ми хочемо вибрати гарне технічне рішення,  щоб воно було технологічне і багато функціональне», – зазначив керівник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор».

Посадовець розповів, що оголошенню тендеру передувала довга і кропітка робота, а саме отримання погоджень від Міністерства фінансів на реалізацію цього проекту, також депутати Львівської міської ради підтримали і проголосували на сесії, підписали гарантійний договір між ЛМР і ЄБРР та затвердили його на сесії Львівської міськради. Проте, за словами Сергія Журбенка, є затримки у впровадженні електронного квитка через те, що банк ЄБРР довго обирав консультантів.

«Зараз якраз завершальна стадія конкурсу консультантів, подалось три компанії, серед них одну ми маємо вибрати до кінця цього місяця», – додав начальник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор».

Раніше ми повідомляли, що у Львівській міській раді відбулось підписання угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування проекту автоматизованого збору оплати за проїзд у громадському транспорті Львова. Таким чином Європейський банк реконструкції та розвитку задекларував готовність надати кошти ЛКП «Львівавтодор» під гарантії міста на впровадження системи електронного квитка. Розмір позики, яку готовий надати банк – не більше 10 млн євро.

Раніше ми повідомляли, що для введення поняття «електронний квиток» необхідно міняти законодавство.

Підготувала Ярина ДЕМЧИНА

Для введення поняття «електронний квиток» необхідно міняти законодавство

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.