дивись.info

Microsoft припинить підтримку Paint. Редактор існував 32 роки

Microsoft припинить підтримку Paint. Редактор існував 32 роки

Корпорація Microsoft припинила роботу над графічним редактором Paint, який входив до складу операційної системи Windows з 1985 року.

В описі функцій, які будуть видалені або визнані застарілими з виходом оновлення Windows 10 Fall Creators Update, Paint розташований в категорії «не знаходиться в активній розробці і може бути видалений в майбутніх оновленнях», повідомляє Guardian.

В Fall Creators Update корпорація також видалить з Windows 10 поштовий клієнт Outlook Express і додаток Reader, яке використовується для читання документів PDF і TIFF. Функції Reader вмонтують в браузер Edge.

Проте корпорація Microsoft запевнила користувачів Windows, що графічний редактор Paint не припинить існування. Про подальшу долю програми розказано в блозі Microsoft.

Компанія стверджує, що Paint просто перенесуть в магазин додатків Windows Store; скачати редактор звідти можна буде безкоштовно. Microsoft не говорить про це прямо, але The Verge вважає, що перенесення Paint в магазин означає, що програма не буде встановлено в Windows за замовчуванням. Коли це станеться, невідомо.

Microsoft відзначає, що частина функцій Paint перенесуть в програму Paint 3D, яка з’явилася в Windows 10 навесні 2017 року. Головне призначення Paint 3D – робота з об’ємними моделями.

Paint вперше був випущений в 1985 році разом з графічним інтерфейсом Windows 1.0 для системи MS-DOS і з тих пір став одним з найпопулярніших редакторів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама