• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Стало відомо, які знижки отримує МАУ

Стало відомо, які знижки отримує МАУ

Міжнародний аеропорт Львів розкрив програму знижок, якою користується авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» при польотах на львівських маршрутах.

Відповідну інформацію оприлюднив ЦТС.

Як повідомила гендиректор аеропорту Тетяна Романовська, МАУ отримує знижку 80% по аеропортових зборах на обслуговування кожного додаткового регулярного рейсу понад установлене число польотів, яке в літній період становить 80 регулярних рейсів протягом одного календарного місяця, а в зимовий - 60 регулярних рейсів за календарний місяць .

За даними Романовської, стандартну угоду IATA з наземного обслуговування між МАУ і аеропортом укладено 1 січня 2014 року. Цим документом і визначені програми знижок, які може вибрати авіакомпанія.

Тим часом, 18 травня 2016 року аеропорт Львів з метою стимулювання зростання перевезень прийняв Положення про понижуючі коефіцієнти до граничних ставок аеропортових зборів, послуг з наземного обслуговування повітряних суден і пасажирського обслуговування.

За словами Романовської, аеропорт пропонував МАУ внести зміни в діючий між сторонами договір, щоб відобразити зміни, але МАУ не зверталася з клопотанням про те, що хоче вибрати іншу програму знижок.

Що стосується наземного обслуговування повітряних суден, Положення передбачають, що при виконанні 30 і більше рейсів протягом одного календарного місяця авіакомпанія отримує знижку 70% на всі рейси.

Нагадаємо, що українська авіакомпанія МАУ просила суд визнати недійсним договір про обслуговування аеропортом «Львів» рейсів авіакомпанії Ryanair.

Натомість Тетяна Романовська спростувала звинувачення компанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) про те, що буцімто аеропорт надав 90% знижку ірландському лоукостеру Ryanair та не застосовував систему знижок до МАУ.

У свою чергу, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що міністерство може направити зустрічний позов авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», щоб позбавити перевізника привілейованого становища на ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: